на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Папучи ADILETTE SHOWER
adidas Папучи ADILETTE SHOWER
adidas Папучи ADILETTE SHOWER
adidas Папучи ADILETTE SHOWER
adidas Папучи ADILETTE SHOWER
adidas Папучи ADILETTE SHOWER
adidas Папучи ADILETTE SHOWER
adidas Папучи ADILETTE SHOWER
adidas Папучи ADILETTE SHOWER
adidas Папучи ADILETTE SHOWER
adidas

adidas Папучи ADILETTE SHOWER

код на производ: HP6510
Šifra proizvođača: MDF11
2.788 MKD
2.788 MKD
2.230 MKD
Заштеда: 558 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44.5
 • 45 1/3
 • 46
 • 46 2/3
 • 47
 • 48
 • 48.5
 • 49 1/3
 • 50
 • 50 2/3
 • 51 1/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40.5
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машките папучи adidas Adilette SHOWER внесуваат нов изглед на класичниот спортски стил. Познати и сакани по својата удобна конструкција, влечките имаат контурен ѓон совршен за секојдневно носење. Горниот дел со 3 ленти внесува димензионална текстура и разиграна енергија во вашиот стил. Спојте ги со вашите омилени карго шорцеви или панталони и уживајте во претстојниот ден. Дека класиците се безвременски сведочат овие папучи, чија популарност не опаѓа со децении.
Спецификација:

 • Машки папучи
 • Контурна основа

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица H52189
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.670 MKD
  Заштеда 20%
  2.088 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица II8177
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.288 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица IM4505
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.988 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица IC5737
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.910 MKD
  Заштеда 20%
  2.388 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица IA4815
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.321 MKD
  Заштеда 30%
  1.888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1