на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица 3-STRIPES
adidas Маица 3-STRIPES
adidas Маица 3-STRIPES
adidas Маица 3-STRIPES
adidas Маица 3-STRIPES
adidas Маица 3-STRIPES
adidas Маица 3-STRIPES
adidas Маица 3-STRIPES
adidas

adidas Маица 3-STRIPES

Код на производ: IA4845
Šifra proizvođača: BVB48
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Удобноста во секој момент и прилика е она што сигурно ќе ви го пружи машката lifestyle маица adidas 3-Stripes. Изработена од лесен памук, оваа класична маица на adidas може да се пофали со тенок крој и контрастна декорација за некои префинети винтиџ вибрации. Препознатливата карактеристика на adidas 3-Stripes ќе внесе спортски дух во вашите облеки. Засилената јака ја додава естетиката и удобноста на оваа маица. Маицата е со кратки ракави и лесно се комбинира со остатокот од гардеробата.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Засилена јака
 • Кратки ракави
 • Лого на adidas
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Црна
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IE9910
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.350 MKD
  Заштеда 20%
  6.688 MKD
  Големина
  10-
  11
  8-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IE7175
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.171 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  10-
  11
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF9014
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.430 MKD
  Заштеда 20%
  6.788 MKD
  Големина
  8-
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG6199
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  Големина
  11
  3
  7-
  8
  8-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики B41645
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  Големина
  10
  11
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF1580
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.990 MKD
  Заштеда 20%
  7.488 MKD
  Големина
  10
  11
  7-
  8
  8-
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Маица DO7392-325
  Цена 2.690 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FQ7995-100
  Цена 1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FB7865-051
  Цена 2.094 MKD
  Заштеда 40%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FB7865-010
  Цена 2.094 MKD
  Заштеда 40%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Маица DO7392-247
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 1.614 MKD
  Заштеда 40%
  2.690 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3720-100
  Цена 2.690 MKD
  Големина
  L
  M