на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица Trefoil
adidas Маица Trefoil
adidas Маица Trefoil
adidas Маица Trefoil
adidas Маица Trefoil
adidas Маица Trefoil
adidas Маица Trefoil
adidas Маица Trefoil
adidas Маица Trefoil
adidas Маица Trefoil
adidas

adidas Маица Trefoil

Код на производ: IR7979
Šifra proizvođača: KMB09
1.888 MKD
1.888 MKD
1.888 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Trefoil е машка lifestyle маица со атрактивно Trefoil лого инспирирана од спортот. Памукот во овој производ е добиен од Better Cotton. Маичката е со кратки ракави со армирана јака и тролист испечатен на предната централна страна. Безвременска маичка со врвна удобност која ви овозможува да се чувствувате добро секој ден. Изберете ја оваа маица кога сакате опуштен изглед со впечатлив пресврт. Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Кратки ракави
 • Засилена јака
 • Состав: 100% памук
 • Тролис лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ4451
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.502 MKD
  Заштеда 30%
  9.288 MKD
  Големина
  10
  10-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FX5502
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.166 MKD
  Заштеда 25%
  6.888 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики GX2272
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.688 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IE2075
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Заштеда 20%
  10.988 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX3373
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.427 MKD
  Заштеда 35%
  9.888 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики HP5499
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.412 MKD
  Заштеда 35%
  6.788 MKD
  Големина
  10-
  11

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3780-133
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN6000-010
  2.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица NF0A87DDFN41
  2.490 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FN6027-349
  2.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3780-361
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3747-100
  2.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL