на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR XLG T
adidas Патики SUPERSTAR XLG T
adidas Патики SUPERSTAR XLG T
adidas Патики SUPERSTAR XLG T
adidas Патики SUPERSTAR XLG T
adidas Патики SUPERSTAR XLG T
adidas Патики SUPERSTAR XLG T
adidas Патики SUPERSTAR XLG T
adidas Патики SUPERSTAR XLG T
adidas Патики SUPERSTAR XLG T
adidas

adidas Патики SUPERSTAR XLG T

Код на производ: IF6138
Šifra proizvođača: NJR13
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44 2/3
  • 45 1/3
  • 41 1/3
  • 42
  • 42 2/3
  • 43 1/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IE0760
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF3701
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики IF1582
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
11-
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики IF1584
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
11-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики ID4655
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5