на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Reebok Патики CLASSIC LEATHER SP
Reebok Патики CLASSIC LEATHER SP
Reebok Патики CLASSIC LEATHER SP
Reebok Патики CLASSIC LEATHER SP
Reebok Патики CLASSIC LEATHER SP
Reebok Патики CLASSIC LEATHER SP
Reebok Патики CLASSIC LEATHER SP
Reebok Патики CLASSIC LEATHER SP
Reebok

Reebok Патики CLASSIC LEATHER SP

Код на производ: 100074548
6.190 MKD
6.190 MKD
4.333 MKD
Заштеда: 1.857 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 37
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY0957
3.843 MKD
Заштеда 30%
5.490 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5