на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas

adidas Патики SUPERSTAR XLG

Код на производ: IF8069
Šifra proizvođača: LZB18
7.388 MKD
7.388 MKD
5.172 MKD
Заштеда: 2.216 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 45 1/3
  • 46
  • 42
  • 42 2/3
  • 43 1/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IE0760
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF3701
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики IF1582
6.649 MKD
Заштеда 10%
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
11-
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ID4637
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
6.012 MKD
Заштеда 30%
8.588 MKD
Големина
10-
11
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики ID4655
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
6.649 MKD
Заштеда 10%
7.388 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5