на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Superstar XLG
Патики Superstar XLG
Патики Superstar XLG
Патики Superstar XLG
Патики Superstar XLG
Патики Superstar XLG
Патики Superstar XLG
Патики Superstar XLG
Патики Superstar XLG
Патики Superstar XLG

Патики Superstar XLG

Код на производ: IF8068
Šifra proizvođača: LZB18
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Колекција Originals

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Zare
Zare
16.01.2024. 14:11

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Дуксер FD2979-605
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DA7180-010
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.350 MKD
Заштеда 45%
6.090 MKD
Големина
L
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DX0566-113
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.134 MKD
Заштеда 40%
6.890 MKD
Големина
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HC7153
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.173 MKD
Заштеда 40%
5.288 MKD
Големина
2XL
L

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074381
6.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DH0531-001
10.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY3558
5.490 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики FV5948-102
6.790 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DD8959-103
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FJ4160-002
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8.5
9
9.5