на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike Патики Air Max 270
Nike

Nike Патики Air Max 270

Код на производ: DC9199-002
9.190 MKD
9.190 MKD
6.893 MKD
Заштеда: 2.297 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 38
 • 38.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max 270 унисекс lifestyle патиките за тинејџери носат максимална удобност содржана во најголемата воздушна единица досега. Моделот ги комбинира класичните елементи на Air Max 93 и преголемиот јазик на Air Max 180. Единицата Air во петицата и средниот ѓон од пена придонесуваат за модерната естетика и обезбедуваат кадифено амортизирање. Структурирана штипка за пети обезбедува стабилност кога сте во движење, додека еластичната внатрешна обвивка налик на чорап го гали стапалото за трајна удобност. Гумениот ѓон има флексибилни жлебови со својства на зафат.
Спецификација:

 • Унисекс патики за тинејџери
 • Врвки
 • Nike Max Air единица
 • Плиток профил
 • Состав на горниот дел: синтетика
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CU9223-063
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.418 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  Големина
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-222
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CU9223-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.418 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DD8637-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 95C784-023
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.093 MKD
  Заштеда 30%
  2.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер BV3699-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.163 MKD
  Заштеда 30%
  3.090 MKD
  Големина
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-102
  6.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-110
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CT3839-103
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  7Y