на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air More Uptempo
Nike Патики Air More Uptempo
Nike Патики Air More Uptempo
Nike Патики Air More Uptempo
Nike Патики Air More Uptempo
Nike Патики Air More Uptempo
Nike Патики Air More Uptempo
Nike Патики Air More Uptempo
Nike Патики Air More Uptempo
Nike Патики Air More Uptempo
Nike

Nike Патики Air More Uptempo

Код на производ: FD0669-100
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air More Uptempo е патика за храбрите и оние кои сакаат да бидат забележани. Освежениот изглед на овој модел кој владее на сцената повеќе од 20 години е нешто што секој ќе сака да го носи оваа сезона. Дизајнирани да му оддадат почит на кошаркарскиот стил и графити уметноста од 90-тите, тие ќе ги освојат срцата на сите присутни. Посебно внимание е посветено на влошката и ѓонот за да се обезбеди максимална удобност, така што ќе се чувствувате добро како што изгледате.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Еластични врвки
 • Извезено лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:17
  Дуксер FB7921-363
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN5326-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.890 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FZ4709-104
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.153 MKD
  Заштеда 30%
  8.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:17
  Дуксер FB7921-281
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD7415-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.890 MKD
  Големина
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DX0822-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HF1939-100
  Цена 8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HJ3989-001
  Цена 11.490 MKD
  Големина
  10
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HF9383-001
  Цена 11.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HF3630-100
  Цена 9.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FN6949-002
  Цена 12.890 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DQ8426-103
  Цена 9.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5