на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Папучи Victori One Slide
Nike Папучи Victori One Slide
Nike Папучи Victori One Slide
Nike Папучи Victori One Slide
Nike Папучи Victori One Slide
Nike Папучи Victori One Slide
Nike Папучи Victori One Slide
Nike Папучи Victori One Slide
Nike

Nike Папучи Victori One Slide

Код на производ: CN9677-003
1.990 MKD
1.990 MKD
1.592 MKD
Заштеда: 398 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 10 42 27
  • 6 36.5 23
  • 7 38 24
  • 8 39 25
  • 9 40.5 26
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB8282-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DN5697-738
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.672 MKD
Заштеда 20%
2.090 MKD
Големина
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FB2873-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FB2873-402
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.672 MKD
Заштеда 20%
2.090 MKD
Големина
M

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Папучи CN9677-008
1.832 MKD
Заштеда 20%
2.290 MKD
Големина
5
6