на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица TS TEE SS 1
adidas Маица TS TEE SS 1
adidas Маица TS TEE SS 1
adidas Маица TS TEE SS 1
adidas Маица TS TEE SS 1
adidas Маица TS TEE SS 1
adidas Маица TS TEE SS 1
adidas Маица TS TEE SS 1
adidas

adidas Маица TS TEE SS 1

Код на производ: IS2911
Šifra proizvođača: KOP19
2.088 MKD
2.088 MKD
2.088 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IE2304
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.592 MKD
Заштеда 30%
7.988 MKD
Големина
10
10-
11
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IE7175
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
Големина
10-
11
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GV7685
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.592 MKD
Заштеда 30%
7.988 MKD
Големина
7-
8
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IF8832
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10-
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GX3373
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.427 MKD
Заштеда 35%
9.888 MKD
Големина
10
10-
11
7
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IF1580
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.365 MKD
Заштеда 15%
7.488 MKD
Големина
10
10-
11
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV3780-133
3.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN6000-010
2.690 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица NF0A87DDFN41
2.490 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FN6027-349
2.690 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV3780-361
3.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV3747-100
2.390 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL