на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица W NSW TEE ESSNTL SS OS
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL SS OS
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL SS OS
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL SS OS
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL SS OS
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL SS OS
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL SS OS
Nike Маица W NSW TEE ESSNTL SS OS
Nike

Nike Маица W NSW TEE ESSNTL SS OS

Код на производ: DX7910-010
2.390 MKD
2.390 MKD
2.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За жени
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX8949-700
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.923 MKD
Заштеда 30%
9.890 MKD
Големина
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DD7099-001
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.293 MKD
Заштеда 30%
8.990 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DD8959-103
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB7960-001
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.592 MKD
Заштеда 20%
9.490 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DV3808-101
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5

слични производи