на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица Rekive
adidas Маица Rekive
adidas Маица Rekive
adidas Маица Rekive
adidas Маица Rekive
adidas Маица Rekive
adidas Маица Rekive
adidas Маица Rekive
adidas Маица Rekive
adidas Маица Rekive
adidas

adidas Маица Rekive

Код на производ: IB8708
Šifra proizvođača: EVS79
Prosečna ocena:
2.388 MKD
2.388 MKD
1.672 MKD
Заштеда: 716 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Rekive е машка lifestyle маица со атрактивно Trefoil лого во контрастни бои. Инспирацијата за оваа маица е преземена од волшебната линија на бинарен код. Фокусирајќи се на движењето, ова лого го осветлува Trefoil во задебелена вертикална и хоризонтална интеракција што се чини дека е во движење. Удобната памучна ткаенина го омекнува изгледот, исто како и еластичната јака која ви овозможува да се чувствувате добро секој ден. Изберете ја оваа маица кога сакате опуштен изглед со впечатлив пресврт.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Кратки ракави
 • Еластична тркалезна јака
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Стефан
  Стефан
  23.07.2023. 19:41

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики EE6461
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.649 MKD
  Заштеда 10%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  4
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ4451
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.502 MKD
  Заштеда 30%
  9.288 MKD
  Големина
  10
  10-
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики M20324
  Dostupno odmah
  adidas Stan Smith Leather (OG pack) се машки патики за секој ден кои оддаваат спортска ...
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.299 MKD
  Заштеда 10%
  5.888 MKD
  Големина
  10-
  11
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики H06510
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.950 MKD
  Заштеда 20%
  8.688 MKD
  Големина
  11
  7-
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG3773
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.189 MKD
  Заштеда 10%
  7.988 MKD
  Големина
  10
  10-
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3780-133
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FN6000-010
  2.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица NF0A87DDFN41
  2.490 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FN6027-349
  2.690 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3780-361
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3747-100
  2.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL