на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Retropy F90
adidas Патики Retropy F90
adidas Патики Retropy F90
adidas Патики Retropy F90
adidas Патики Retropy F90
adidas Патики Retropy F90
adidas Патики Retropy F90
adidas Патики Retropy F90
adidas Патики Retropy F90
adidas Патики Retropy F90
adidas

adidas Патики Retropy F90

Код на производ: HP2200
Šifra proizvođača: LSH79
Prosečna ocena:
6.188 MKD
6.188 MKD
4.641 MKD
Заштеда: 1.547 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 46
 • 46 2/3
 • 40
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas RETROPY F90 машките lifestyle патики се инспирирани од изгледот на патиките за трчање. Ретро и модерни детали го истакнуваат вашиот урбан стил. Без разлика дали сте на патеката или на градските улици, подгответе се да го искористите денот. Мекиот средниот ѓон EVA ја одржува вашата зафатена енергија, додека системот на Torsion Bar во ѓонот обезбедува поддршка и стабилност на стапалото. Издржливиот мрежест горен дел е вистинската комбинација на издржливост и флексибилност. Тие се направени од најмалку 50% рециклирана содржина. Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • ЕВА среден ѓон
 • Систем Torsion Bar
 • Состав на горниот дел: текстил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Jovica
  Jovica
  02.06.2023. 16:06

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер HM1871
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.212 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  Големина
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер IL2494
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.670 MKD
  Заштеда 20%
  4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IL2490
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.212 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IN5090
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.682 MKD
  Заштеда 30%
  6.688 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IM2118
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.632 MKD
  Заштеда 30%
  5.188 MKD
  Големина
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IR7787
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.582 MKD
  Заштеда 30%
  3.688 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BD7633
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DB3021
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF8820
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-