на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Маица

по страна

Маица

Pročitajte

Маиците се апсолутен моден фаворит, без оглед на сезоната! Тие се идеални за слоевита облека во текот на зимата, но и за топло лето и променливи пролетни и есенски денови. Тие можат да се носат во неколку различни варијанти на секаков стил, без оглед дали сте поддржувач на спортски, урбан или нешто поелегантен стил. За да бидете совршено стилизирани од глава до пети, а во исто време да изгледате урбано, кул и автентично, не заборавајте да ги погледнете маиците кои се дел од понудата на Buzz, но и патиките и хеланките. Овие парчиња облека можат да ги поместат границите на вашиот стил. Во моменти кога ви недостасува инспирација, а вие излегувате и забележувате дека со денови избирате исти или слични парчиња, донесете додатоци кои ќе го „освежат“ вашиот секојдневен стил. Меѓу деталите што можат да ја трансформираат која било од вашите комбинации на облека, се издвојуваат Snapback качкетите, интересните и пред сè впечатливи чорапи, а оваа група секако спаѓаат и ранците - парче што ја обележа модата на деведесеттите години.

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Возраст
Бренд
Боја
Материјал/технологија
Големина
колекција
Цена
313 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FV4230-361
2.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FQ7995-100
2.390 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FN8589-019
2.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FQ3779-100
2.390 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица DO7392-247
Prosecna ocena:
glas
1
2.690 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FZ0231-133
3.090 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица FD4149-386
2.990 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB8246-010
3.790 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FB8165-247
6.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FB8165-133
6.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FB8165-010
6.790 MKD
Големина
2XL
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DV7962-100
3.490 MKD
Големина
L
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DV7962-010
3.490 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DV7958-010
3.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DN5697-648
2.990 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DN5697-611
2.990 MKD
Големина
L
M
S
XS
Pročitajte

Маиците се апсолутен моден фаворит, без оглед на сезоната! Тие се идеални за слоевита облека во текот на зимата, но и за топло лето и променливи пролетни и есенски денови. Тие можат да се носат во неколку различни варијанти на секаков стил, без оглед дали сте поддржувач на спортски, урбан или нешто поелегантен стил. За да бидете совршено стилизирани од глава до пети, а во исто време да изгледате урбано, кул и автентично, не заборавајте да ги погледнете маиците кои се дел од понудата на Buzz, но и патиките и хеланките. Овие парчиња облека можат да ги поместат границите на вашиот стил. Во моменти кога ви недостасува инспирација, а вие излегувате и забележувате дека со денови избирате исти или слични парчиња, донесете додатоци кои ќе го „освежат“ вашиот секојдневен стил. Меѓу деталите што можат да ја трансформираат која било од вашите комбинации на облека, се издвојуваат Snapback качкетите, интересните и пред сè впечатливи чорапи, а оваа група секако спаѓаат и ранците - парче што ја обележа модата на деведесеттите години.