на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ДАЛИ NIKE DUNK ЌЕ БИДЕ ВАШ?
ДАЛИ NIKE DUNK ЌЕ БИДЕ ВАШ?
News
12.05.2022.

ДАЛИ NIKE DUNK ЌЕ БИДЕ ВАШ?

Nike Dunk Retro lifestyle патиките се одличен модел за сите оние кои ја сакаат класиката со примеси на урбан изглед. Препознатливиот модел на патики од 80-тите се враќа со супер издржлива конструкција и оригинална боја, па ова е модел кој дефинитивно треба да биде дел од вашата колекција.

Затоа не го пропуштајте најновото BUZZ Online Raffle во четврток, 12 мај.

Што треба да направите за да учествувате во BUZZ Online Raffle?

Пријавувањето за Raffle започнува во петок, 13 мај во 9 часот и ќе трае до понеделник, 16 мај 21 часот. Со кликнување на банерот кој ќе биде поставен на нашата страница, ќе се отвори формулар во кој треба да ги оставите вашите податоци.

Едно лице може да се пријави за Raffle само еднаш, од еден компјутер или IP адреса. При внесување податоци, потребно е да ја наведете големината што би сакале да ја купите, но и да наведете дали патиките ќе бидат доставени на вашата адреса или ќе ги подигнете од Buzz во City Mall.

Моделот Nike Dunk Low Retro ќе биде достапен во големини од 42 до 45 по цена од 7.490 денари. По пополнувањето на апликацијата, на вашата e-mail адреса ќе биде испратен е-mail со кој ќе се потврди дека успешно сте се пријавиле за Raffle, додека оние кои ќе бидат избрани да го купат овој ексклузивен Nike Dunk Low Retro модел ќе бидат известени во вторник, 17 мај.

Ако сте извлечени и сте избрале да го подигнете моделот во продавницата во Buzz City Mall, ќе имате 48 часа да ги купите Nike Dunk Low Retro во големината за која аплициравте.

Ве очекуваме на новото Buzz Online Raffle. Со среќа!

Buzz тим

слично