на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

OСВОЈ МОЖНОСТ ДА КУПИШ NIKE AIR JORDAN 4 RETRO!
OСВОЈ МОЖНОСТ ДА КУПИШ NIKE AIR JORDAN 4 RETRO!
News
15.06.2023.

OСВОЈ МОЖНОСТ ДА КУПИШ NIKE AIR JORDAN 4 RETRO!

За сите оние кои сакаат класика со нота ретро изглед! BUZZ ONLINE RAFFLE е повторно тука и овој пат ти носи можност прв да ги купиш иконските NIKE AIR JORDAN 4 RETRO! 

Со врвни материјали и привлечен дизајн, Air Jordan 4 Retro се надоврзува на една од омилените силуети на Jordan. Кожни, синтетички и текстилни горни делови додаваат елегантен финиш на класичната издржливост.

Air Jordan 4 Retro носи иконско наследство и експлозивен стил на следната генерација обожаватели на Jordan. Затоа треба да бидете еден од избраните 15 кои ќе ја добијат можноста да го купат овој класик на сите времиња и да ја збогатат вашата колекција со уште еден пар! 

Oд 17 јуни почнуваат пријавите за BUZZ ONLINE RAFFLE! Oвој ONLINE RAFFLE носи можност да купите еден од 15-те пара кои ќе бидат достапни во опсег од 41-46.

Бидете еден од само 15-те среќници кои ќе ги имаат овие патики! Cool, нели? 

Што треба да направиш за да учествуваш во BUZZ Online Raffle?

Пријавувањето за Raffle започнува во сабота на 17 јуни во 9 часот и ќе трае до понеделник, 19 јуни до 21 часот. Со кликнување на банерот кој ќе биде поставен на нашата страница, ќе се отвори формулар во кој треба да ги оставите вашите податоци.

Едно лице може да се пријави за Raffle само еднаш, од еден компјутер или IP адреса. Кога внесувате податоци, треба да ја наведете големината што сакате да ја купите. Доколку сте избрани, пакетот ќе ви биде доставен на адресата што ја наведовте во апликацијата.

Патиките Nike AIR JORDAN 4 RETRO ќе бидат достапни во големини од 41 до 46 по цена од 14.950 ДЕН. По пополнувањето на апликацијата, на вашата e-mail адреса ќе биде испратена е-пошта со потврда дека успешно сте се пријавиле за Raffle, додека оние кои се избрани да го купат овој ексклузивен Nike AIR JORDAN 4 RETRO модел ќе бидат известени за тоа во среда на 21 јуни!

Пријави се и бидете еден од избраните 15 кои ќе ги имаат овие патики!

Со среќа!

 

Buzz тим 

слично