на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

News
03.07.2020.

SUMMER SALE IS ON

Почетокот на летото и оваа година е во знакот на SUMMER SALE во нашиот shop. Одличната понуда на светски познатите брендови и намалените цени се само некои од причините зошто не треба да ја пропуштите оваа понуда.

Без разлика на тоа дали сакаш да купуваш во нашата продавница или online, сега е вистинскиот момент да уживаш во шопингот. Цените на обувките, облеката и аксесоарите на познатите брендови сега се намалени, а помеѓу моделите се издвојуваат брендовите Nike, Adidas, Reebok, Champion, New Balance, FILA и други.

 

SUMMER SALE оваа година е од 1 Јули до 13 Август.

 

Тимот на Buzz

слично