на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

News
22.12.2016.

Само најдобрите работи се задржуваат во Новата Година…

Buzz shop за крај на годината сака да ви го претстави моделот Timberland boots – Black кој е совршен за носење во ладните денови. За прошетки во градот и секојдневни активности, како и за дружење со пријателите ви требаат прави чизми, квалитетни и чизми кои ја задржуваат топлината на стапалото. 

Се приближува крајот на годината и време е да се сумираат сите впечатоци, сите успеси, сите падови, за се што се грижевме годинава да ставиме точка затоа што сега е правото време за тоа, а се она што не туркаше напред да го зачуваме. Нека една од работите која остави печат во оваа година, и која ќе зачувате во новата биде Timberland boots – Black чизмите од Buzz.

Изберете го Вашиот омилен модел на Timberland boots, и не пропуштајте ја можноста да направите предновогодишна фотосесија, проследена со кратка приказна и да учествувате во “Биди Buzz Блогер”. Не заборавајте да се забавувате и да уживате во најубавиот период од годината. Buzz Ви посакува многу успех во сите животни полиња, Вие сте автори на својата книга, нека биде најдобра што може.

слично