на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер Sportswear Nike Modern Fleece
Nike Дуксер Sportswear Nike Modern Fleece
Nike Дуксер Sportswear Nike Modern Fleece
Nike Дуксер Sportswear Nike Modern Fleece
Nike Дуксер Sportswear Nike Modern Fleece
Nike Дуксер Sportswear Nike Modern Fleece
Nike Дуксер Sportswear Nike Modern Fleece
Nike Дуксер Sportswear Nike Modern Fleece
Nike

Nike Дуксер Sportswear Nike Modern Fleece

Код на производ: DV7802-901
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Внимателно го изработивме секој шев на Nike Sportswear Nike Modern Fleece женскиот дуксер за да можете да ја носите каде што сакате. Наборите на спуштените рамена и широките ракави ви даваат опуштено, безгрижно чувство. Подолгиот дел на грбот обезбедува дополнителна покриеност, додека страничните шлицови ви овозможуваат да се движите без ограничување. Потешка од нашиот класичен француски фротир, ткаенината од која е направен овој дуксер ви дава неверојатно меко, но цврсто чувство.
Спецификација:

 • Женски lifestyle дуксер
 • Ребрести еластични делови на кружниот отвор околу вратот
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH0531-101
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.712 MKD
  Заштеда 20%
  10.890 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Патики DJ9946-101
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.418 MKD
  Заштеда 25%
  9.890 MKD
  Големина
  10
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD9682-100
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.090 MKD
  Големина
  5.5
  6
  6.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.425 MKD
  Заштеда 55%
  5.390 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DZ2628-002
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.152 MKD
  Заштеда 20%
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FB4496-201
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.691 MKD
  Заштеда 10%
  12.990 MKD
  Големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9

  слични производи