на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE Маица Sportswear
NIKE

NIKE Маица Sportswear

код на производ: DZ3279-010
2.090 MKD
2.090 MKD
1.672 MKD
Заштеда: 418 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear е машка lifestyle маица која е идеална за сите прилики. Оваа класична памучна маичка со старото лого на Nike ви дава мека удобност за секојдневно, секојдневно носење. Swoosh принтот додава допир на текстура и носталгија. Лесната памучна ткаенина е мека и удобна за секојдневно, секојдневно носење. Опуштена преку рамената, градите и телото за атлетско вклопување што можете да го надоградите.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Ребреста јака
 • 50-100% памук/0-50% полиестер
 • Процентот на материјалот може да варира. Проверете ја етикетата за вистинската содржина.
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DM0029-400
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.632 MKD
  Заштеда 20%
  10.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  8
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 322992-121
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.593 MKD
  Заштеда 25%
  12.790 MKD
  големина
  10.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DJ9158-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FN7810-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.618 MKD
  Заштеда 25%
  11.490 MKD
  големина
  10
  11
  11.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 924453-402
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.468 MKD
  Заштеда 25%
  15.290 MKD
  големина
  10
  11.5
  8
  9

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-133
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-291
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-060
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DO7392-323
  2.152 MKD
  Заштеда 20%
  2.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DZ0604-508
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DZ5173-100
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL