на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица Jordan Brand
Nike Маица Jordan Brand
Nike Маица Jordan Brand
Nike Маица Jordan Brand
Nike Маица Jordan Brand
Nike Маица Jordan Brand
Nike Маица Jordan Brand
Nike Маица Jordan Brand
Nike

Nike Маица Jordan Brand

Код на производ: FN6027-349
2.690 MKD
2.690 MKD
2.421 MKD
Заштеда: 269 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Истакнете го вашето спортско наследство со Nike AIR JORDAN FLIGHT ESSENTIAL машката маица. Изработена од мека памучна ткаенина, нуди незаборавна удобност, идеална за секојдневно носење. Печатената графика го подобрува класичниот, безвременски стил на оваа маица. Спецификација:

 • Машка маичка
 • Состав: 100% памук
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики CD4373-004
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.592 MKD
  Заштеда 20%
  9.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики FB1396-071
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.632 MKD
  Заштеда 20%
  8.290 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ2590-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.801 MKD
  Заштеда 10%
  10.890 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HF0100-400
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.741 MKD
  Заштеда 10%
  7.490 MKD
  Големина
  10
  8
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-099
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-225
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-618-1-129
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-001
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-615-1-060
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3249-980
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL