на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица Futura 2
Nike Маица Futura 2
Nike Маица Futura 2
Nike Маица Futura 2
Nike Маица Futura 2
Nike Маица Futura 2
Nike Маица Futura 2
Nike Маица Futura 2
Nike

Nike Маица Futura 2

Код на производ: DZ3279-410
Prosečna ocena:
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Уживајте во неоспорната удобност што ја дава оваа машка маичка Nike Futura 2. Класичниот дизајн, намалениот крој, ќе овозможи оваа маица да стане вашиот омилен дел од гардеробата за секојдневните активности. Интересното лого на Swoosh на предната страна зборува за лојалноста на брендот и додава на класичниот изглед. Меката памучна ткаенина дава чувство на удобност и ја прави лесна и удобна за носење. Облечете ја оваа маица и почнете да ги остварувате вашите дневни цели. Оваа маичка се карактеризира со препознатлив изглед кој овозможува простор во рамената, градите и телото за секојдневна удобност.
Спецификација:

 • Ребреста јака
 • Машинско перење
 • Состав 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Тегет
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Dimitar
  Dimitar
  17.10.2023. 10:36
  Одличен продукт.
  Dimitar
  Dimitar
  12.10.2023. 18:35

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DZ4475-101
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.352 MKD
  Заштеда 20%
  11.690 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики 921826-021
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.312 MKD
  Заштеда 20%
  12.890 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HF9383-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DD1068-105
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.190 MKD
  Големина
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV5029-006
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  15.190 MKD
  Големина
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики 322992-041
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Маица DO7392-325
  Цена 2.690 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FQ7995-100
  Цена 1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FB7865-051
  Цена 2.094 MKD
  Заштеда 40%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FB7865-010
  Цена 2.094 MKD
  Заштеда 40%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Маица DO7392-247
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 1.614 MKD
  Заштеда 40%
  2.690 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FV3720-100
  Цена 2.690 MKD
  Големина
  L
  M