на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики AIR MORE UPTEMPO '96
Nike Патики AIR MORE UPTEMPO '96
Nike Патики AIR MORE UPTEMPO '96
Nike Патики AIR MORE UPTEMPO '96
Nike Патики AIR MORE UPTEMPO '96
Nike Патики AIR MORE UPTEMPO '96
Nike Патики AIR MORE UPTEMPO '96
Nike Патики AIR MORE UPTEMPO '96
Nike Патики AIR MORE UPTEMPO '96
Nike Патики AIR MORE UPTEMPO '96
Nike

Nike Патики AIR MORE UPTEMPO '96

Код на производ: FB8883-001
Prosečna ocena:
12.190 MKD
12.190 MKD
12.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44
  • 45
  • 41
  • 42
  • 42.5
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд Nike
Возраст За возрасни

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Aleksandar
Aleksandar
30.03.2024. 16:25

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN5326-010
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.712 MKD
Заштеда 20%
5.890 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7415-010
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN4545-133
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.712 MKD
Заштеда 20%
5.890 MKD
Големина
2XL
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ4801-722
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.713 MKD
Заштеда 30%
9.590 MKD
Големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FJ4160-002
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FJ4146-102
8.090 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
6
6.5
7
8
8.5
9
9.5