на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица CAMO TONGUE
adidas Маица CAMO TONGUE
adidas Маица CAMO TONGUE
adidas Маица CAMO TONGUE
adidas Маица CAMO TONGUE
adidas Маица CAMO TONGUE
adidas Маица CAMO TONGUE
adidas Маица CAMO TONGUE
adidas

adidas Маица CAMO TONGUE

код на производ: II8156
Šifra proizvođača: EED30
2.288 MKD
2.288 MKD
1.830 MKD
Заштеда: 458 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Camo Tongue Label е машка lifestyle маица во која секогаш ќе се истакнувате. Впечатливата графика на градите се карактеризира со класично брендирање на аdidas на прилагодена позадина со комбинирање на камуфлажи на Flecktarn и Woodland. Оваа лежерна маичка обезбедува удобност и уникатен изглед и може да се комбинира со речиси секој дел од вашата гардероба. Работиме со Better Cotton за да го подобриме производството на памук на глобално ниво. Подобриот памук го прави глобалното производство на памук подобро за луѓето кои го произведуваат, подобро за околината во која расте и подобро за иднината на секторот. Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Кратки ракави
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики IF7981
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики IF7903
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.189 MKD
  Заштеда 10%
  7.988 MKD
  големина
  10-
  11
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GX2089
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.687 MKD
  Заштеда 35%
  10.288 MKD
  големина
  10

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-133
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-291
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FJ1099-060
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DO7392-323
  2.152 MKD
  Заштеда 20%
  2.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица DZ0604-508
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DZ5173-100
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL