на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица Camo Tongue
adidas Маица Camo Tongue
adidas Маица Camo Tongue
adidas Маица Camo Tongue
adidas Маица Camo Tongue
adidas Маица Camo Tongue
adidas Маица Camo Tongue
adidas Маица Camo Tongue
adidas

adidas Маица Camo Tongue

Код на производ: IL5119
Šifra proizvođača: EED30
2.288 MKD
2.288 MKD
1.830 MKD
Заштеда: 458 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IE3437
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
4-
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики HQ4199
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Заштеда 20%
10.988 MKD
Големина
11
8-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG3770
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.988 MKD
Големина
10-
7-
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX5508
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.091 MKD
Заштеда 25%
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG6213
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики HQ2167
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.150 MKD
Заштеда 20%
7.688 MKD
Големина
10
11
11-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV3780-133
3.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FN6000-010
2.690 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица NF0A87DDFN41
2.490 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FN6027-349
2.690 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV3780-361
3.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV3747-100
2.390 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL