на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Forum 84
adidas Патики Forum 84
adidas Патики Forum 84
adidas Патики Forum 84
adidas Патики Forum 84
adidas Патики Forum 84
adidas Патики Forum 84
adidas Патики Forum 84
adidas Патики Forum 84
adidas Патики Forum 84
adidas

adidas Патики Forum 84

Код на производ: IG3770
Šifra proizvođača: NIP24
7.988 MKD
7.988 MKD
7.988 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 45 1/3
 • 41 1/3
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Forum 84 се машки патики кои носат класика и удобност на секој ваш чекор. Покажете го вашиот кошаркарски стил од 80-тите со овие патики на adidas. Овие патики остануваат верни на деталите што го прават Forum толку сакан. Горниот дел од велур и кожа прикажува детали од златна фолија што блескаат на светлина. Гумениот ѓон е враќање во ерата што го започна сето тоа. Плишаната текстилна постава обезбедува целодневна удобност, за да можете да ги одржувате убавите времиња. За патиките и оние кои штотуку ја откриваат класиката, овие патики се платформа за самоизразување. Спецификација:

 • Машки патики -LIfestyle
 • Со врзување
 • Горен дел од велур и кожа со детали од златна фолија
 • Текстилна облога
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HR3307
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.470 MKD
  Заштеда 20%
  5.588 MKD
  Големина
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер HE9497
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.592 MKD
  Заштеда 35%
  3.988 MKD
  Големина
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IS0255
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.150 MKD
  Заштеда 20%
  5.188 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер HK7340
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.982 MKD
  Заштеда 35%
  4.588 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IM2088
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.212 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BD7633
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DB3021
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF8820
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-