на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas Маица TEE
adidas

adidas Маица TEE

код на производ: H20306
провери достапност
 • 3-4Y
  3-4Y
 • 4-5Y
  4-5Y
 • 5-6Y
  5-6Y
 • 6-7Y
  6-7Y
 • 7-8Y
  7-8Y
 • 8-9Y
  8-9Y
 • 9-10Y
  9-10Y
 • 10-11Y
  10-11Y
 • 11-12Y
  11-12Y
 • 12-13Y
  12-13Y
 • 13-14Y
  13-14Y
 • 14-15Y
  14-15Y
 • 15-16Y
  15-16Y
 • 3M
  3M
 • 6M
  6M
 • 9M
  9M
 • 12M
  12M
 • 18M
  18M
 • 1-2Y
  1-2Y
 • 2-3Y
  2-3Y
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas ALLOVER PRINT MARBLE е детска маица за тинејџери со свеж дизајн.

Свежите пастелни нијанси на оваа маица лесно се вклопуваат со сè - фармерки, хеланки и удобни  тренерки.

Меката памучна ткаенина прави да се чувствувате свежо и удобно во текот на денот, без оглед на интензитетот на активностите.

Препознатливиот спортски стил го дава логото на Trefoil на предната страна.

Памучните производи adidas поддржуваат одржливо одгледување на памук и се дел од амбицијата да се стави крај на употребата на пластичен отпад.

Уникатниот автентичен стил нека биде ваш заштитен знак со детската маица adidas ALLOVER PRINT MARBLE за тинејџери.

 

Спецификации:

• Детска маица за тинејџери - lifestyle 

• Стандарден крој

• Кратки ракави

• Лого Trefoil

• Состав: 100% памук

карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За момчиња
Бренд adidas
Возраст За тинејџери
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FU7713
Prosecna ocena:
glas
2
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.830 MKD
Заштеда 20%
4.788 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики EF5398
Prosecna ocena:
glas
2
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.830 MKD
Заштеда 20%
4.788 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

слични производи