на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Presto
Nike Патики Air Presto
Nike Патики Air Presto
Nike Патики Air Presto
Nike Патики Air Presto
Nike Патики Air Presto
Nike Патики Air Presto
Nike Патики Air Presto
Nike Патики Air Presto
Nike Патики Air Presto
Nike

Nike Патики Air Presto

Код на производ: CT3550-601
9.590 MKD
9.590 MKD
9.590 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 41
 • 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Presto се машки lifestyle патики. Со впечатлив дизајн кој е поудобен од вашата омилена маичка, овие патики се направени да се чувствуваат добро и да изгледаат брзо. Тие имаат растеглив горен дел кој одговара на вашето стапало како чорап и обезбедува совршена прозрачност. Супер-мека пена и внатрешно воздушно перниче во петицата обезбедуваат амортизирање со секој чекор што го правите. Иконското TPU засилување во пределот на средината на стапалото додава контраст на еластичниот синтетички горен дел, притоа давајќи ви неверојатна поддршка. 5-те точки на средниот ѓон се однесуваат на проектот Алфа од кој се родени првите Air Presto патики и кој беше фокусиран на унапредување на иновациите и перформансите. Флексибилните жлебови во ѓонот овозможуваат стапалото природно да се свиткува. Откако ќе ги облечете машките патики lifestyle Nike Air Presto, нема да сакате повторно да ги соблечете.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Единица за внатрешен воздух во петицата
 • Текстилен горен дел што се растегнува
 • Иконично засилување во пределот на средината на стапалото
 • Среден ѓон од пена

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:13
  Дуксер FB7921-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.911 MKD
  Заштеда 10%
  8.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:13
  Дуксер FB7921-330
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  Големина
  2XL
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер FB7290-281
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.823 MKD
  Заштеда 30%
  6.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4160-002
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FJ4146-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4192-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5