на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Јакна Sportswear
NIKE Јакна Sportswear
NIKE Јакна Sportswear
NIKE Јакна Sportswear
NIKE Јакна Sportswear
NIKE Јакна Sportswear
NIKE Јакна Sportswear
NIKE Јакна Sportswear
NIKE

NIKE Јакна Sportswear

код на производ: FB8692-010
13.090 MKD
13.090 MKD
9.163 MKD
Заштеда: 3.927 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear е женска бомбер јакна од вештачко крзно со две лица за жени. Не, не гледате двојно - навистина има 2 изгледа вградени во 1 јакна во оваа реверзибилна јакна. Спуштените раменици и широките ракави ви даваат лесен, опуштен изглед, без разлика како ја носите оваа јакна. Така, сега единствената одлука е да ја изберете облеката за комбинирање со оваа јакна. Вештачкото крзно со малку сјај од едната страна обезбедува луксузна топлина, додека непречено ткаената ткаенина на задната страна има остар, чист изглед и чувство. Страничните џебови обезбедуваат многу простор за складирање. Опуштениот крој го олеснува додавањето дополнителни слоеви. Ребрести еластични делови на ркавите и рабовите помагаат да се задржи јакната на место додека се движите.
Спецификација:

 • Женска бомбер јакна
 • Две лица
 • Состав: Вештачко крзно - 100% полиестер
 • Сатен извезени логоа Swoosh

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FB2348-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  големина
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DZ4764-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.192 MKD
  Заштеда 20%
  8.990 MKD
  големина
  5
  5,5
  6
  6,5
  7
  8
  8,5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB2269-102
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.752 MKD
  Заштеда 20%
  9.690 MKD
  големина
  6.5
  7
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики AH6789-006
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.712 MKD
  Заштеда 20%
  10.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DQ1470-101
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.823 MKD
  Заштеда 30%
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ2762-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  големина
  7

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна FB8729-010
  13.013 MKD
  Заштеда 30%
  18.590 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна NF0A3C8DI0W1
  15.393 MKD
  Заштеда 30%
  21.990 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна NF0A852LBEB1
  9.834 MKD
  Заштеда 40%
  16.390 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна JCWCO23328-482
  5.045 MKD
  Заштеда 50%
  10.090 MKD
  големина
  L
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Јакна FB8692-133
  9.163 MKD
  Заштеда 30%
  13.090 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна JCSBJ223419-101
  6.595 MKD
  Заштеда 50%
  13.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS