на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Јакна W NSW TREND WVN JKT
Nike Јакна W NSW TREND WVN JKT
Nike Јакна W NSW TREND WVN JKT
Nike Јакна W NSW TREND WVN JKT
Nike Јакна W NSW TREND WVN JKT
Nike Јакна W NSW TREND WVN JKT
Nike Јакна W NSW TREND WVN JKT
Nike Јакна W NSW TREND WVN JKT
Nike Јакна W NSW TREND WVN JKT
Nike Јакна W NSW TREND WVN JKT
Nike

Nike Јакна W NSW TREND WVN JKT

Код на производ: FN3669-440
8.290 MKD
8.290 MKD
5.803 MKD
Заштеда: 2.487 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Пол За жени
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DN0744-700
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.963 MKD
Заштеда 30%
7.090 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики AH6789-100
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DO6718-100
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.190 MKD
Големина
11.5
12
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DZ1847-103
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ2986-100
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
6
6,5
7
7,5
8
8.5
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна VN00075DZBF
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
5.593 MKD
Заштеда 30%
7.990 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна IK0435
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.113 MKD
Заштеда 40%
5.188 MKD
Големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FB8077-010
5.593 MKD
Заштеда 30%
7.990 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FB4521-386
10.690 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна JCSIJ123402-101
8.034 MKD
Заштеда 40%
13.390 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна NF0A3XEO6R01
15.443 MKD
Заштеда 25%
20.590 MKD
Големина
M
S
XS