на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Јакна Air
Nike Јакна Air
Nike Јакна Air
Nike Јакна Air
Nike Јакна Air
Nike Јакна Air
Nike Јакна Air
Nike Јакна Air
Nike

Nike Јакна Air

Код на производ: FB8077-010
7.990 MKD
7.990 MKD
5.593 MKD
Заштеда: 2.397 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air е женска lifestyle јакна, со краток крој, кој е синоним за удобност и едноставен стил. Се прицврстува по целата должина, па лесно се соблекува и се облекува. Затегнете ги рабовите со врвки и нема да ви биде студено или ветровито. Еластичните делови на ракавите одржуваат сè на своето место, додека потребните ситници можете да ги чувате во џебовите со копче на градите. Печатените графики јасно покажуваат кој бренд го фаворизирате.
Спецификација:

 • Женска lifestyle јакна
 • Краток пресек
 • Еластични делови на ракавите
 • Лого на Nike Air
 • Машинско перење
 • Состав: 100% најлон

 • карактеристики вредност
  Категорија Јакна
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Патики DX9176-102
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.318 MKD
  Заштеда 25%
  7.090 MKD
  Големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики CK6649-100
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.190 MKD
  Големина
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DV7190-100
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.032 MKD
  Заштеда 20%
  11.290 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DV6840-002
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  12.232 MKD
  Заштеда 20%
  15.290 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DZ2628-103
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна VN00075DZBF
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  5.593 MKD
  Заштеда 30%
  7.990 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна IK0435
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.113 MKD
  Заштеда 40%
  5.188 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна FB4521-386
  10.690 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна JCSIJ123402-101
  8.034 MKD
  Заштеда 40%
  13.390 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна NF0A3XEO6R01
  15.443 MKD
  Заштеда 25%
  20.590 MKD
  Големина
  M
  S
  XS