на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Јакна W NSW WR JKT TRANSPARENT
NIKE Јакна W NSW WR JKT TRANSPARENT
NIKE Јакна W NSW WR JKT TRANSPARENT
NIKE Јакна W NSW WR JKT TRANSPARENT
NIKE Јакна W NSW WR JKT TRANSPARENT
NIKE Јакна W NSW WR JKT TRANSPARENT
NIKE Јакна W NSW WR JKT TRANSPARENT
NIKE Јакна W NSW WR JKT TRANSPARENT
NIKE

NIKE Јакна W NSW WR JKT TRANSPARENT

код на производ: CU6578-975
6.790 MKD
6.790 MKD
3.395 MKD
Заштеда: 3.395 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женската јакна Nike Sportswear Windrunner ви обезбедува соодветна заштита од секакви временски услови.

Лесната TPU конструкција создава заштита од умерен ветер и дожд, додека истовремено дава интересен и привлечен изглед.

Дизајнот Chevron оддава почит на култниот изглед на јакната Windrunner, еден од најпопуларните Nike модели.

Спецификации:

• Стандарден крој

• Капуљача

• Дозволено перење во машина

• Состав: 100% полиестер

• Боја: бела

• Код на производ: CU6578-975

карактеристики вредност
Категорија Јакна
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики CK2351-107
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.714 MKD
Заштеда 40%
6.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DJ9945-600
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DJ9946-001
Prosecna ocena:
glas
2
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики CZ1645-100
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.323 MKD
Заштеда 30%
11.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики DM8259-600
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.934 MKD
Заштеда 40%
9.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Јакна JCWIJ222057-101
6.783 MKD
Заштеда 30%
9.690 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Јакна FB2187-638
7.112 MKD
Заштеда 20%
8.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Јакна DQ6838-010
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
10.493 MKD
Заштеда 30%
14.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Јакна DR0549-351
9.513 MKD
Заштеда 30%
13.590 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Јакна DR0549-010
13.590 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Јакна HK5237
7.342 MKD
Заштеда 30%
10.488 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56