на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Дуксер B NSW TECH FLC FZ
NIKE Дуксер B NSW TECH FLC FZ
NIKE Дуксер B NSW TECH FLC FZ
NIKE Дуксер B NSW TECH FLC FZ
NIKE Дуксер B NSW TECH FLC FZ
NIKE Дуксер B NSW TECH FLC FZ
NIKE

NIKE Дуксер B NSW TECH FLC FZ

код на производ: FD3285-435
6.090 MKD
6.090 MKD
5.481 MKD
Заштеда: 609 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 12-13г.
  • 11-12г.
  • 9-10г.
  • 14-15г.
  • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Основната поделба Текстил
Пол Kids
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4592-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.943 MKD
Заштеда 30%
8.490 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.312 MKD
Заштеда 20%
5.390 MKD
големина
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FB9109-102
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.490 MKD
големина
3.5Y
5.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики CD6864-024
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер FD2979-063
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FD3285-063
6.090 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер FD2979-010
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
големина
L
M
S
XS