на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер G NSW TCH FLC HD FZ LS
Nike Дуксер G NSW TCH FLC HD FZ LS
Nike Дуксер G NSW TCH FLC HD FZ LS
Nike Дуксер G NSW TCH FLC HD FZ LS
Nike Дуксер G NSW TCH FLC HD FZ LS
Nike Дуксер G NSW TCH FLC HD FZ LS
Nike Дуксер G NSW TCH FLC HD FZ LS
Nike Дуксер G NSW TCH FLC HD FZ LS
Nike

Nike Дуксер G NSW TCH FLC HD FZ LS

Код на производ: FD2979-605
Prosečna ocena:
6.090 MKD
6.090 MKD
4.263 MKD
Заштеда: 1.827 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 12-13г.
  • 11-12г.
  • 9-10г.
  • 14-15г.
  • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол Kids
Бренд Nike
Возраст За тинејџери

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Viktorija
Viktorija
06.05.2024. 12:49

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4606-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.923 MKD
Заштеда 30%
9.890 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0678-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.943 MKD
Заштеда 30%
8.490 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ4351-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.790 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DQ8423-006
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.590 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y

слични производи