на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Ветровка Adicolor 3-Stripes Windbreaker Full Zip Jacket
adidas Ветровка Adicolor 3-Stripes Windbreaker Full Zip Jacket
adidas Ветровка Adicolor 3-Stripes Windbreaker Full Zip Jacket
adidas Ветровка Adicolor 3-Stripes Windbreaker Full Zip Jacket
adidas Ветровка Adicolor 3-Stripes Windbreaker Full Zip Jacket
adidas Ветровка Adicolor 3-Stripes Windbreaker Full Zip Jacket
adidas Ветровка Adicolor 3-Stripes Windbreaker Full Zip Jacket
adidas Ветровка Adicolor 3-Stripes Windbreaker Full Zip Jacket
adidas Ветровка Adicolor 3-Stripes Windbreaker Full Zip Jacket
adidas Ветровка Adicolor 3-Stripes Windbreaker Full Zip Jacket
adidas

adidas Ветровка Adicolor 3-Stripes Windbreaker Full Zip Jacket

код на производ: HB9489
Šifra proizvođača: WX811
5.588 MKD
5.588 MKD
3.632 MKD
Заштеда: 1.956 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ORIGINALS ADICOLOR 3 STRIPES е машка јакна која ќе ви овозможи супериорна удобност. Заштитете се од ветерот во оваа исклучително лесна, но топла јакна. Не дозволувајте лошото време да ви го расипе расположението и да ве спречи во вашата акција денес. Јакната се одликува со странични џебови, опуштен крој и е изработена од 100% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Машка јакна за ветровито време
 • Патент по цела должина
 • 3 STRIPES обележје на ракавите
 • Опуштен крој
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Ветровка
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IL5119
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.830 MKD
  Заштеда 20%
  2.288 MKD
  големина
  2XL
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IA4885
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.592 MKD
  Заштеда 35%
  3.988 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IJ7462
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.602 MKD
  Заштеда 30%
  2.288 MKD
  големина
  L
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  4.022 MKD
  Заштеда 35%
  6.188 MKD
  големина
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.470 MKD
  Заштеда 55%
  5.488 MKD
  големина
  L
  M
  S