на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица Essentials
adidas Маица Essentials
adidas Маица Essentials
adidas Маица Essentials
adidas Маица Essentials
adidas Маица Essentials
adidas Маица Essentials
adidas Маица Essentials
adidas Маица Essentials
adidas Маица Essentials
adidas

adidas Маица Essentials

Код на производ: IN0671
Šifra proizvođača: KMB11
1.688 MKD
1.688 MKD
1.519 MKD
Заштеда: 169 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Essentials е машка маичка толку удобна и пријатна што ќе ја носите повторно и повторно. Лесна и фино скроена, со навестување на уличен стил, оваа маичка има минималистички и чист изглед за секојдневно носење. Извезеното лого на брендот ја истакнува меката памучна конструкција, а класичниот изглед ви овозможува да го споите со речиси сè за да ја максимизирате разновидноста. Спецификација:

 • Машка маица -Lifestyle
 • Ребреста јака

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF6043
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10-
  11
  7
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Патики EG4960
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  10-
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IG4318
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-099
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-225
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-618-1-129
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-600-1-001
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица E4-615-1-060
  1.992 MKD
  Заштеда 20%
  2.490 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица JM3249-980
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL