на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Brooklin Fleece
NIKE Долен дел тренерки Brooklin Fleece
NIKE Долен дел тренерки Brooklin Fleece
NIKE Долен дел тренерки Brooklin Fleece
NIKE Долен дел тренерки Brooklin Fleece
NIKE Долен дел тренерки Brooklin Fleece
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Brooklin Fleece

код на производ: FN4494-337
4.790 MKD
4.790 MKD
3.832 MKD
Заштеда: 958 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Jordan Brooklin се женски тренерки од руно, со кои секогаш ќе изгледате добро. Знаете кој изгледа одлично во долните тренерки на Jordan Brooklin? Вие! Продолжете да изгледате неверојатно со овие тренерки кои имаат доволно тежина за да ве одржуваат на совршена температура додека ги потсетувате сите околу вас дека и тие треба да го носат ова парче облека. Еластичните делови на овие тренерки придонесуваат за безвременскиот атлетски изглед. Џебовите обезбедуваат доволно простор за потребните ситници.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1