на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Z.N.E.
adidas Долен дел тренерки Z.N.E.
adidas Долен дел тренерки Z.N.E.
adidas Долен дел тренерки Z.N.E.
adidas Долен дел тренерки Z.N.E.
adidas Долен дел тренерки Z.N.E.
adidas Долен дел тренерки Z.N.E.
adidas Долен дел тренерки Z.N.E.
adidas Долен дел тренерки Z.N.E.
adidas Долен дел тренерки Z.N.E.
adidas

adidas Долен дел тренерки Z.N.E.

код на производ: IN5136
Šifra proizvođača: IKV00
5.488 MKD
5.488 MKD
3.842 MKD
Заштеда: 1.646 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни

слични производи