на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece

код на производ: DQ5615-346
4.090 MKD
4.090 MKD
4.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
 • 2X
 • 2XL
 • 2XS
 • 3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Трансформирајте и подигнете ја вашата секојдневна гардероба со Nike Sportswear Phoenix Fleece женски долни lifestyle тренерки. Oversized кројот на оваа долна тренерка има широки ногавици за удобно и опуштено вклопување. Еластицираниот висок појас лесно се персонализира со помош на врвки, а со екстра широките ногавици ви даваат храбар изглед, помагајќи да се истакнете. Мазно однадвор и топло одвнатре, брусеното руно е идеален слој за пониски температури. Во страничните џебови ќе ги соберете сите ваши ситници, а логото на Nike јасно зборува за вашата љубов кон брендот.
Спецификација:

 • Женски lifestyle тренерки
 • Лого на Nike
 • Висок струк
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Ткаенина од руно
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи