на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Air
NIKE Долен дел тренерки Air
NIKE Долен дел тренерки Air
NIKE Долен дел тренерки Air
NIKE Долен дел тренерки Air
NIKE Долен дел тренерки Air
NIKE Долен дел тренерки Air
NIKE Долен дел тренерки Air
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Air

код на производ: FB8084-200
5.490 MKD
5.490 MKD
4.392 MKD
Заштеда: 1.098 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air се женски lifestyle панталони, подготвени за сите градски авантури. Лесни, со длабок струк, овие панталони од најлон обезбедуваат чувство на пријатност и долготрајна удобност. Преголемиот ремен со копче Tri-Glide го олеснува прицврстувањето, додека стилот и должината на панталоните може да се прилагодат со помош на еластични врвки на нозете. Спакувајте ги неопходните работи во страничните џебови, а логото на Swoosh на еластичниот појас и ногата се таму за да им ја покажат на сите вашиот омилен бренд.
Спецификација:

 • Женски lifestyle панталони
 • Џебови
 • Еластичен појас со ремен
 • Лого на Swoosh
 • Машинско перење
 • Состав: 100% најлон

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи