на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Долен дел тренерки Power Cat
PUMA Долен дел тренерки Power Cat
PUMA Долен дел тренерки Power Cat
PUMA Долен дел тренерки Power Cat
PUMA Долен дел тренерки Power Cat
PUMA Долен дел тренерки Power Cat
PUMA Долен дел тренерки Power Cat
PUMA Долен дел тренерки Power Cat
PUMA Долен дел тренерки Power Cat
PUMA Долен дел тренерки Power Cat
PUMA

PUMA Долен дел тренерки Power Cat

код на производ: 673978-01
Prosečna ocena:
3.690 MKD
3.690 MKD
3.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XS
  2XS
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XL
  XL
 • XS
  XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женската тренерка Puma Power Cat е идеален избор за спортски активности или секојдневни комбинации. Изработена е од квалитетен материјал кој е удобен за носење и овозможува слобода на движење.Еластичниот појас со прилагодлива врвки ќе обезбеди подобро вклопување, а од страните има дискретни странични џебови за дополнителна функционалност. Логото на Puma се наоѓа на левата нога и го комплетира спортскиот изглед на ова модно парче. Еластичните манжетни на нозете ќе гарантираат дека секој дел е постојано на своето место.
Спецификација:

 • Женска тренерка
 • Еластичен појас
 • Еластични делови
 • Странични џебови
 • Лого на Puma

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Andrijana
   Andrijana

   26.09.2023. 16:21

  слични производи