на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки SATIN ADIBREAK
adidas Долен дел тренерки SATIN ADIBREAK
adidas Долен дел тренерки SATIN ADIBREAK
adidas Долен дел тренерки SATIN ADIBREAK
adidas Долен дел тренерки SATIN ADIBREAK
adidas Долен дел тренерки SATIN ADIBREAK
adidas Долен дел тренерки SATIN ADIBREAK
adidas Долен дел тренерки SATIN ADIBREAK
adidas

adidas Долен дел тренерки SATIN ADIBREAK

код на производ: IJ5018
Šifra proizvođača: EEG54

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

5.188 MKD
5.188 MKD
4.150 MKD
Заштеда: 1.038 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Satin Adibreak се женски тренерки со широки ногавици, наменета за сите оние кои ја сакаат урбаната мода. Храбри сте и самоуверени, а вашиот стил треба да биде таков. Оваа тренерка на Adibreak му дава софистициран изглед на традиционалниот спортски дизајн. Изработени се од мека ткаенина, со широки ногавици, си поигрува со пропорциите на начин што додворува на секоја форма на телото. Еластичниот појас со врвки овозможува персонализирано вклопување, додека страничните џебови со патенти ви овозможуваат да ги чувате потребните ситници. Копчињата од страна и трите ленти на аdidas додаваат спортски шмек. Носете ги со маица или боди и ќе оставите впечаток каде и да се појавите. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Еластичен појас со врвки
 • Широки ногавици
 • Странични џебови
 • Копчиња на нозете
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи