на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Долен дел тренерки Classics
PUMA Долен дел тренерки Classics
PUMA Долен дел тренерки Classics
PUMA Долен дел тренерки Classics
PUMA Долен дел тренерки Classics
PUMA Долен дел тренерки Classics
PUMA Долен дел тренерки Classics
PUMA Долен дел тренерки Classics
PUMA Долен дел тренерки Classics
PUMA Долен дел тренерки Classics
PUMA

PUMA Долен дел тренерки Classics

код на производ: 535685-37
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Puma CLASSIC се женски lifestyle тренерки која го носи уличниот стил во вашите аутфити. Долниот дел тренерки обезбедува удобност и несомнено одличен стил. Широкиот крој и еластичните делови ја носат удобноста на повисоко ниво за да можете максимално да уживате во деновите исполнети со различни активности. Страничните џебови ви овозможуваат безбедно да ги складирате сите потребни ситници. Логото на Puma дискретно ја истакнува и оддава почит на вашата лојалност кон брендот. Пријатен материјал ќе го заокружи вашето секојдневие со удобност каков што досега не сте сретнале.
Спецификација:

 • Женска тренерка
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Еластичен дел на нозете
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни

  слични производи