на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Nike Modern Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Nike Modern Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Nike Modern Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Nike Modern Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Nike Modern Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Nike Modern Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Nike Modern Fleece
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Nike Modern Fleece
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Nike Modern Fleece

код на производ: DV7800-901
5.890 MKD
5.890 MKD
4.712 MKD
Заштеда: 1.178 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
 • 2X
 • 2XL
 • 2XS
 • 3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Nike Modern Fleece се женски панталони со длабоки споеви. Комбиниравме традиционални линии и неочекувани детали за да дефинираме нов изглед на руно. Направени од тежок француски фротир, овие панталони се удобни и на каучот и на работа. Еластичниот заден дел на ременот ви дава флексибилност и поддршка. Малку пошироки околу колковите и бутовите, овие панталони ви даваат добар, класичен изглед. Потешка од нашиот класичен француски фротир, ткаенината ви дава неверојатно меко, но цврсто чувство. Централниот дел од полите на ногата се преклопува за да можете со гордост да ги покажете вашите патики.
Спецификација:

 • Женски панталони - lifestyle
 • Длабок појас
 • Функционален појас со метален патент и нитни
 • Странични џебови
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи