на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Circa 50
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Circa 50
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Circa 50
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Circa 50
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Circa 50
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Circa 50
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Circa 50
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Circa 50
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Circa 50
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Circa 50
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Circa 50

код на производ: DQ6226-010
7.490 MKD
7.490 MKD
5.243 MKD
Заштеда: 2.247 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
 • 2X
 • 2XL
 • 2XS
 • 3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Circa 50 женскиoт долен дел тренерки за секој ден чиј дизајн беше инспириран од нашите први женски патики за трчање – Cortez се лесни и удобни. Дозволете дамите кои трчаа во нив да ви бидат инспирација. Со изборот на овој модел, му оддавате почит на легендарното наследство кое трае 50 години. Со менување на култниот Swoosh детал, овој дуксер со капуљача добива носталгичен изглед. Топлината на францускиот фротир и опуштениот кројот на моделот даваат можност за слоевито облекување во студените денови. Circa 50 го редизајнира оригиналниот Nike стил со нови бои, текстури и графики што можете да ги носите на патека, терен или на прошетка.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки за секој ден
 • Еластичен појас
 • Машинско перење
 • Состав: 61% памук, 39% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи