на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

PUMA Долен дел тренерки Classic
PUMA Долен дел тренерки Classic
PUMA Долен дел тренерки Classic
PUMA Долен дел тренерки Classic
PUMA

PUMA Долен дел тренерки Classic

код на производ: 535685-99
3.090 MKD
3.090 MKD
2.163 MKD
Заштеда: 927 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
  S
 • XS
  XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Puma CLASSIC е женска lifestyle тренерка која го носи уличниот стил во вашите аутфити. Долна тренерка која обезбедува удобност и несомнено одличен стил. Широкиот крој и еластичните манжетни ја носат удобноста на повисоко ниво за да можете максимално да уживате во деновите исполнети со различни активности. Страничните џебови ви овозможуваат безбедно да ги складирате сите потребни ситници. Логото на Puma дискретно ја истакнува и оддава почит на вашата лојалност кон брендот. Пријатен материјал ќе го заокружи вашето секојдневие со удобност каков што досега не сте сретнале.
Спецификација:

 • Женска тренерка

 • Еластичен појас

 • Странични џебови

 • Манжетни на нозете

 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  4.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  5.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  3.488 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  6.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  6.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL