на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Долен дел тренерки M-Box
NAPAPIJRI Долен дел тренерки M-Box
NAPAPIJRI Долен дел тренерки M-Box
NAPAPIJRI Долен дел тренерки M-Box
NAPAPIJRI Долен дел тренерки M-Box
NAPAPIJRI Долен дел тренерки M-Box
NAPAPIJRI Долен дел тренерки M-Box
NAPAPIJRI Долен дел тренерки M-Box
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Долен дел тренерки M-Box

код на производ: NP0A4GD70411
2.790 MKD
2.790 MKD
1.953 MKD
Заштеда: 837 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NAPAPIJRI M-Box се женски хеланки погодни за секојдневни и спортски активности. Овие хеланки се тука за да ве потсетат дека заслужувате бескомпромисна удобност во секое време. Тесниот крој ја следи линијата на вашето тело, така што во нив, вашата женственост ќе биде целосно изразена. Лесната и растеглива ткаенина ви овозможува да се движите природно за време на тренинзи со висок интензитет или активности на отворено. Удобниот, еластичен појас со контрастно лого NAPAPIJRI ги држи хеланките на место и ги спречува несаканите поместувања. Лесно ќе ги вклопите во вашиот спортско-урбан стил.
Спецификација:

 • Женски lifestyle хеланки
 • Тесен крој
 • Удобен еластичен појас
 • NAPAPIJRI лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  4.734 MKD
  Заштеда 40%
  7.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL