на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Долен дел тренерки BAMBI JOGGER
Долен дел тренерки BAMBI JOGGER
Долен дел тренерки BAMBI JOGGER
Долен дел тренерки BAMBI JOGGER
Долен дел тренерки BAMBI JOGGER
Долен дел тренерки BAMBI JOGGER
Долен дел тренерки BAMBI JOGGER
Долен дел тренерки BAMBI JOGGER
Долен дел тренерки BAMBI JOGGER
Долен дел тренерки BAMBI JOGGER

Долен дел тренерки BAMBI JOGGER

код на производ: HE6859
Šifra proizvođača: KO382

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Disney, слатки и супер пријатни, овие Bambi долен дел тренерки се одликуваат со опуштен крој,  оддавајќи почит на првата жена аниматор што е заслужна за филмот на Дизни. Создадени во партнерство со Better Cotton Initiative и изработени од 100% француски фротир, овој долен дел тренерки имаат целосно еластичен појас со учкур за оптимална удобност и манжетни на ногавиците кои ќе ви помогнат да се чувствувате пријатно и удобно. Со купување на овој производ вие поддржувате одржливо одгледување памук.

Спецификација:

  • Еластичен појас со учкур
  • Loose fit
  • 100% памук француски фротир
  • Странични џебови
  • Еластични манжетни
  • ©Disney
  • Better Cotton Initiative

слични производи