на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Joggers
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Joggers
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Joggers
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Joggers
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Joggers
NIKE Долен дел тренерки Sportswear Joggers
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Sportswear Joggers

код на производ: DD5129-010
3.690 MKD
3.690 MKD
1.845 MKD
Заштеда: 1.845 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
  S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

За оние моменти кога сакате да блеснете, но сепак да се чувствувате удобно, пристигнаа Nike Sportswear женските долен дел тренерки. Лежерниот крој со опуштен струк и зони во пределот на бутовите, овозможуваат пријатно чувство и целодневна удобност. Трослојното Swoosh лого направено од фолија додава сјај и впечатлив изглед на овие тренерки. Чувствувајте се удобно и забележано во Nike Sportswear женскиот долен дел тренерки.
Спецификација:

 • Женски тренерки - lifestyle
 • Лежерен oversize крој
 • Еластичен струк
 • Еластични делови на ногавиците
 • Странични џебови
 • Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи